Het is echt wel goed herfst nu, met veel wind en regen, maar gelukkig ook nog wel zonnige dagen. De natuur is nu ook zo mooi, met al die kleuren bomen! We vierden ons 25-jarig huwelijk en maakte o.a. een leuk uitstapje naar Bobbejaanland in België. Dit was my happy life oktober 2026!

My happy life oktober 2026
Begin oktober zaten we nog in de laaste ‘restjes’ van de grote verbouwing (overal nieuwe kozijnen en triple glas). En we moesten natuurlijk alle meubels etc. weer terug zetten voor ons 25-jarig huwelijksfeestje! Maar wat is het mooi geworden. Heel blij mee. Gelukkig mochten we er ter ontspanning ook nog even heerlijk tussen uit.

Ik had namelijk eerder dit jaar een weekendje weg gewonnen bij Van der Valk Gilze Tilburg. Een heuse wellness suite, met bubbelbad en toegang tot het buiten welness centrum met verwarmd zwembad en sauna. En het was dat weekend ook nog eens prachtig weer. Eerst hebben we gezellig in Tilburg gewinkeld en geluncht. Bij aankomst in de hotelkamer troffen we daar het door mij gereserveerde ‘love’ pakket aan, verrassing voor Peter! Eerst even een uurtje bowlen (zat ook bij de prijs inbegrepen).

Daarna hebben we heerlijk gezwommen en in de sauna gezeten, en gegeten in het restaurant van het hotel. De volgende dag – na een uitgebreid ontbijtbuffet – hebben we nog het natuur historisch en het kunstmuseum De Pont bezocht. Een heerlijk weekend
Voldoende energie opgedaan om het huis toonbaar te maken en een buffet te koken voor 25 personen. Ik kreeg gelukkig ook hulp van mijn lieve buurvrouw Trudy, die voor ons een grote huzarensalade en een zalmsalade maakte.

Van Peter kreeg ik een cadeaubon voor een aantal bak workshops bij Haagse Bakzaken (de bakstudio van een finaliste van Heel Holland Bakt Suzan Veninga). En ik gaf Peter kaartjes voor Blade Runner in concert, een van zijn favoriete films die onder begeleiding van een groot orkest wordt vertoond in het Amsterdamse concertgebouw.

Het feestje was super gezellig, we hebben lekker gegeten, gekletst en veel leuke en lieve cadeaus gekregen. Op naar de volgende 25 jaar!

Verder is het deze maand natuurlijk weer tijd voor kerst recepten (en een verdwaald Halloween recept haha). Ik vind kerst recepten echt het allerleukste om te maken.
Van het geld van ons feest en nog extra van mijn ouders willen we graag een nieuw bankstel kopen. Vind ik altijd een crime, dat aflopen van die meubelboulevards. Maar ja, je kunt een bankstel nou eenmaal niet zo ff online bestellen.

Jaren geleden zijn we een keer naar Bobbejaanland geweest in de Halloween periode en dat was onwijs goed bevallen. Dus besloten we dat nu maar eens nog een keer te doen. En het beviel misschien zelfs nog beter! Het was heerlijk rustig (in België is de herfstvakantie pas in november) en ze hebben fantastische achtbanen. Een aanrader!

Ook ben ik eindelijk begonnen aan de Christmas factory, het bouwpakket dat ik voor mijn verjaardag kreeg. Pfff echt het moeilijkste wat ik ooit gemaakt heb maar zoooo gaaf.

Blogpost
Er kwamen weer wat leuke pakketjes binnen deze maand. Zoals de Foodybox, die ik ieder kwartaal krijg opgestuurd vol nieuwe producten.Van Sensilis (waar ik al groot fan van ben, zie eerdere review) ontving ik drie heerlijke nieuwe producten om te testen. En van Grand’Italia een heerlijk pasta pakket voor wereld pasta dag!

Bloguitjes
Een Happy life pr event is altijd garantie voor een geslaagde middag en een fantastische goodiebag.

Met Peter en Bodhi was ik uitgenodigd om te komen eten bij Mezze, een Libanees restaurant in Scheveningen. We hebben er genoten van allerlei verschillende mezze als voorgerecht en een enorme plank vol vlees als hoofdgerecht. Vooral het toetje was heel bijzonder. Bakdash is ijs dat niet gedraaid maar geslagen wordt en een hele bijzondere en elastische structuur heeft.

Bij Italiaans restaurant La Bruschetta op de Denneweg had ik een super leuk event met 15 andere collega creators. Ook hier weer genoten van een enorme variatie aan gerechten, uit vooral de regio Puglia. Zie ook mijn reel op Instagram.
My happy life november 2026
We gaan weer rap richting de feestdagen! Ik wil mijn kerstboom zo rond de 20e neerzetten, dan kan ik daar lekker lang van genieten. De 25e is Peter jarig en in november wil ik ook zeker nog een dag winkelen in Duitsland. Verder staat er nog niet zoveel gepland maar ik weet zeker dat dat vast snel verandert! Bedankt voor het lezen weer en fijne november maand!

















